Nasz hotelik położony jest na dużym, ogrodzonym terenie, zasianym trawą. Psy mają do dyspozycji ogrodzone 50 arów do swobodnego biegania i zabawy.

Pomieszczenia dla psów to specjalnie wzmocnione i zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi kojce z ocieplanymi budami. Każdy kojec posiada wyjście na ogrodzony panelami wybieg.

Oferujemy pobyt w warunkach domowych dla psów, które nie mogą przebywać na zewnątrz lub na życzenie klienta mają przebywać w domu. Posiadamy również osobne pomieszczenie dla psów, który nie mogą przebywać wraz z innymi zwierzętami.

Posiadamy dostosowane dla kotów, pomieszczenie ze wszystkimi wygodami: drapaki, półki z kocimi domkami, zabawki.

Oferujemy opiekę nad psami/kotami niewidomymi. Kilkanaście lat pracy ze zwierzętami, pozwoliło nam wyspecjalizować się w opiece nad zwierzętami, które nie widzą. Zapewniamy takim psom/kotom wszystkie standardy, jakimi należy się kierować w opiece nad niewidomym zwierzęciem.

Ponadto oferujemy opiekę nad psami lękowymi. Pracujemy z takim psami już kilka lat, prowadząc azyl dla bezdomnych zwierząt. Wiemy, że w takich przypadkach najlepszym „lekarstwem” jest czas, cierpliwość i budowanie zaufania.
Zapewniamy również opiekę zwierzętom specjalnej troski, np. po operacjach, które wymagają szczególnej opieki, zmiany opatrunków, podawania leków, itd.